loading

Activiteiten

Cursus 'Rekenen aan zonnepanelen eigen VvE'

Datum 18-10-2018
19:15 tot 21:30

Weet jij hoeveel zonnepanelen op jullie VvE-dak kunnen? En hoeveel levert dat de VvE op? En wat zijn de kosten? Kortom, de cursus geeft inzicht in de kansen van zonne-energie voor jouw VvE. De uitkomsten kun je meenemen naar de VvE-vergadering om andere leden te overtuigen.

VVE-010 organiseert hierover een (vrijblijvende) informatieavond. Een onafhankelijke expert in duurzame energie legt uit hoe je besparingen doorrekent. Je kunt je tot 16 oktober aanmelden voor deze sessie. Er kunnen maximaal 8 VvE's deelnemen.

Om een inschatting te kunnen maken hoeveel zonnepanelen er op het dak van je VvE geplaatst kunnen worden, heeft de expert de volgende gegevens nodig:

Adresgegevens van de VvE en het aantal appartementen.