loading

Activiteiten

WEBINAR Themadag 'VvE's'

Datum 22-05-2021
09:30 tot 10:30
Locatie Webinar

Een VvE, wat kan ik ermee? Een veel gehoorde vraag. Goed onderhoud en goed beheer is de basis om prettig en comfortabel te wonen. Met deze informatiebijeenkomst word je op weg geholpen met tips om de VvE goed te laten functioneren. Wat is een actieve VvE, wie voert het onderhoud uit en wat heb ik als eigenaar in te brengen in de VvE? Allerlei vragen die je kunnen helpen bij het nemen van de juiste beslissingen binnen de VvE. Want de VvE ben jij, samen met je buren!

Een digitale workshop over dit onderwerp geven we op de themadag 'VvE's'. Deze organiseren we in samenwerking met de WoonWijzerWinkel.

Vanwege corona wordt de workshop gegeven als webinar. De deelnemers volgen de digitale bijeenkomst vanuit hun eigen huis. Vóór aanvang krijgen de deelnemers een link toegestuurd om in te loggen op de online omgeving van de bijeenkomst. Tijdens de digitale versie van de workshop kunt u vragen stellen via de chatfunctie over uw eigen situatie.

Programma

De digitale deur gaat om 9.15 uur open
9.30 – 10.30 uur: Digitale workshop over VvE’s, door VVE-010

Iedereen is van harte welkom. Deelname is gratis.

NB Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk vrijdag 21 mei, 16.00 uur.