loading

Activiteiten

WEBINAR: Isoleren

Datum 10-06-2021
19:30 tot 20:45
Locatie Webinar

Isoleren van je huis, je hebt er vast wel eens bij stilgestaan. Het geeft een lagere energierekening en maakt je huis comfortabel. Uitzoeken wat er voor jouw woning en jouw VvE kan, is zeker de moeite waard. Wie wil nou niet prettig en comfortabel wonen! Maar hoe pak je het aan? Je kunt zelf maatregelen treffen in je woning, maar in een VvE is alles aan de buitengevel een gezamenlijk vraagstuk. In deze digitale informatiebijeenkomst geven we aan wat isolatie doet, wat je zelf kan doen, waar je op moet letten en hoe je gezamenlijk de isolatie van de woningen binnen de VvE kunt organiseren. Ook wordt ingegaan op de subsidie- en financieringsmogelijkheden.

Vanwege corona wordt de bijeenkomst gegeven als webinar. De deelnemers volgen de digitale bijeenkomst vanuit hun eigen huis. Vóór aanvang krijgen de deelnemers een link toegestuurd om in te loggen op de online omgeving van de bijeenkomst.

Iedereen is van harte welkom. Deelname is gratis.

Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk 9 juni, 17.00 uur.

Deelnemen