loading

Activiteiten

Cursus RVME, 1e avond

Datum 05-02-2019
19:30 tot 22:00
Locatie Blue City

De cursus Rotterdamse VVE’s Met Energie helpt bewoners in een Vereniging van Eigenaars op weg naar een goed plan voor verduurzaming van het gebouw en het motiveren van de medebewoners. In drie avonden wordt juridische, financiële en technische kennis behandeld die relevant is bij verduurzaming, met veel aandacht voor het proces van besluitvorming in de VvE. Aan het einde van de cursus beschikt u over de kennis en praktische handvatten om samen met uw medebewoners een goed stappenplan te maken om uw gebouw te verduurzamen.

De cursus bestaat uit drie delen op 5, 12 en 19 februari, de deelname is gratis.

- Hoe werkt een VvE?
- Je woning verduurzamen
- Hoe maak je de buren enthousiast?
- Hoe betalen we dat?

NB De inschrijving voor 5 februari geldt meteen ook voor 12 en 19 februari.