Activiteiten

Netwerkbijeenkomst: VvE's presenteren aan VvE's

Datum 25-05-2019
13:00 tot 16:00
Locatie volgt

Op 25 mei nodigt VVE-010 alle Rotterdamse appartementseigenaren uit voor de jaarlijkse VvE netwerkbijeenkomst. Tijdens de middag vertellen Verenigingen van Eigenaren over hun ervaringen met de eerste stappen die ze hebben gedaan om hun gebouw te verduurzamen. Voor vragen over financieringsmogelijkheden voor VvE’s is een medewerker van het Nationaal Energiebespaarfonds (NEF) aanwezig. Over het opwekken van zonne-energie op VvE daken kan een andere een deskundige je alles vertellen.

Tijdens de aansluitende borrel is er voldoende tijd om met elkaar te netwerken en na te praten. Want dat is de middag vooral: gezellig bijeenkomen en ideeën uitwisselen.

Het programma volgt zodra dit bekend is.

Toegang: gratis

Deelnemen