Activiteiten

Studiegroep 'Rekenen aan zonne-energie'

Datum 12-07-2018
19:15 tot 22:00

Weet jij hoeveel zonnepanelen op jullie VvE-dak kunnen? En hoeveel levert dat de VvE op? En wat zijn de kosten? Kortom, de cursus geeft inzicht in de kansen van zonne-energie voor jouw VvE. De uitkomsten kun je meenemen naar de VvE-vergadering om andere leden te overtuigen.

VVE-010 organiseert hierover een (vrijblijvende) informatieavond. Een onafhankelijke expert in duurzame energie legt uit hoe je besparingen doorrekent. Je kunt je tot 2 juli aanmelden voor deze sessie. Er kunnen maximaal 8 VvE's deelnemen.

Om een inschatting te kunnen maken hoeveel zonnepanelen er op het dak van je VvE geplaatst kunnen worden, heeft de expert de volgende gegevens nodig:

Adresgegevens van de VvE en het aantal appartementen.