loading

Activiteiten

Cursus Rotterdamse VvE's met Energie (RVME), 3e avond

Datum 16-10-2019
19:30 tot 22:00
Locatie Blue City

De cursus Rotterdamse VVE’s Met Energie helpt bewoners in een Vereniging van Eigenaars op weg naar een goed plan voor verduurzaming van het gebouw en het motiveren van de medebewoners. In drie avonden wordt juridische, financiële en technische kennis behandeld die relevant is bij verduurzaming, met veel aandacht voor het proces van besluitvorming in de VvE. Aan het einde van de cursus beschikt u over de kennis en praktische handvatten om samen met uw medebewoners een goed stappenplan te maken om uw gebouw te verduurzamen.

- Hoe werkt een VvE?
- Je woning verduurzamen
- Hoe maak je de buren enthousiast?
- Hoe betalen we dat?

De cursus bestaat uit drie avonden op 2, 9 en 16 oktober, de deelname is gratis.
NB Het is voldoende om je in te schrijven voor de eerste cursusavond!