loading

Activiteiten

Open spreekuur voor alle duurzame vragen over je VvE

Datum 19-02-2019
19:30 tot 22:00
Locatie Blue City

VVE-010 organiseert een inloopspreekuur voor vragen over je Vereniging van Eigenaars (VvE). Heeft jouw VvE de wens om het pand energiezuiniger te maken? Een goed voornemen! Want gezond en comfortabel wonen gaan prima samen met minder onderhoudskosten en een lagere energierekening. Maar ga je investeren in zonnepanelen? Een groen dak aanleggen? Of toch eerst isoleren? En wat is haalbaar en hoe krijg je je buren mee? VVE-010 helpt bij het vinden van passende maatregelen en de beste aanpak. Kom langs in Blue City en we helpen je graag verder. Medewerkers van VVE-010 zijn aanwezig om je vragen te beantwoorden. Iedere Rotterdamse appartementseigenaar is welkom en de koffie staat klaar.