loading

Activiteiten

Inspiratiebijeenkomst 'Verduurzaming Edmond Hellenraadstraat'

Datum 20-06-2019
19:30 tot 21:30

De VvE aan de Edmond Hellenraadstraat (Het Lage Land) werkt aan een duurzaam verbetertraject. VvE-leden maken plannen om groot onderhoud uit te voeren. Daarbij worden de mogelijkheden onderzocht om het woongebouw goed te isoleren en het wooncomfort te verhogen. Maar er wordt ook alvast gekeken naar wat het betekent als het gebouw in de toekomst van het aardgas af zal gaan. Wat is dan nu al handig om rekening mee te houden?

Steeds meer VvE's kijken met een duurzame blik naar de toekomst en staan voor dezelfde uitdagingen als de VvE aan de Edmond Hellenraadstraat. Speelt het thema verduurzaming ook binnen uw VvE? En woont u in een vergelijkbaar woongebouw? Kom dan naar deze bijeenkomst om inspiratie op te doen.

Programma

  • Opening en toelichting VVE-010
  • Schets van de plannen en de mogelijkheden
  • Ervaring hoe het proces verloopt (door de VvE)