loading

Activiteiten

WEBINAR: Cursus Rotterdamse VvE's met Energie (RVME), 1e avond

Datum 01-04-2020
19:30 tot 22:00
Locatie Webinar

De cursus Rotterdamse VVE’s Met Energie helpt bewoners in een Vereniging van Eigenaars op weg naar een goed plan voor verduurzaming van het gebouw en het motiveren van de medebewoners. In drie avonden wordt juridische, financiële en technische kennis behandeld die relevant is bij verduurzaming, met veel aandacht voor het proces van besluitvorming in de VvE. Aan het einde van de cursus beschikt u over de kennis en praktische handvatten om samen met uw medebewoners een goed stappenplan te maken om uw gebouw te verduurzamen.

De cursus bestaat uit drie delen op 1, 8 en 15 april, de deelname is gratis.

- Hoe werkt een VvE?
- Je woning verduurzamen
- Hoe maak je de buren enthousiast?
- Hoe betalen we dat?

Vanwege het corona-virus wordt de cursus gegeven als webinar. De deelnemers volgen de cursus vanuit hun eigen huis. Vóór aanvang krijgen de deelnemers een link toegestuurd om in te loggen op de online omgeving van de cursus.

NB De inschrijving voor 1 april geldt meteen ook voor 8 en 15 april.