loading

Activiteiten

WEBINAR themadag 'Zonnepanelen'

Datum 12-09-2020
09:30 tot 10:30
Locatie Webinar

Zonnepanelen zijn een goede investering. In de woning, het milieu én de eigen portemonnee. Hoe zit het met zonnepanelen als het dak onderdeel is van een Vereniging van Eigenaars (VvE)? Kun je als lid zelf panelen leggen? En hoe organiseer je met andere eigenaren een gezamenlijk zonnesysteem? Om VvE's hierbij te helpen, organiseert VVE-010 een workshop over zonnepanelen. Dit doen we op de themadag 'Uw dak is geld waard' van de WoonWijzerWinkel.

Vanwege corona wordt de workshop (ook) gegeven als webinar. De deelnemers volgen de digitale bijeenkomst vanuit hun eigen huis. Vóór aanvang krijgen de deelnemers een link toegestuurd om in te loggen op de online omgeving van de bijeenkomst. Tijdens de digitale versie van de workshop kunt u vragen stellen via de chatfunctie over uw eigen situatie. Iedereen is van harte welkom. Mocht u live aanwezig willen zijn bij de presentatie in de WoonWijzerWinkel, dan kunt u zich hier aanmelden (maximaal 20 deelnemers).

Programma

9.30 – 10.30 uur: Digitale workshop over zonnepanelen voor VvE’s, door een expert (namens VVE-010)

Deelnemen