loading

Activiteiten

WEBINAR: Laadpunten voor VvE's

Datum 24-11-2020
19:30 tot 20:30
Locatie Webinar

Heeft u een elektrische auto en wilt u een laadpunt op het parkeerterrein van de VvE? Woont u in een VvE en maakt u zich zorgen over de komst van laadpunten? In een kort webinar neemt de gemeente Rotterdam u mee in laadpunten bij de VvE.

Tijdens dit webinar worden besproken:

  • Aanleiding - groei van elektrisch vervoer
  • Stappenplan - richting technologische (veilige) oplossingen voor een VvE
  • Besluitvorming - aandachtspunten voor besluitvorming bij de VvE

Aan het einde van het webinar bent u een stuk wijzer over welke manier u op een toekomstbestendige manier uw VvE klaarmaakt voor laadpunten. Daarnaast is de gemeente ook benieuwd om te horen wat speelt bij VvE's. Daarom is er ruimte voor vragen.

De gemeente Rotterdam organiseert dit webinar op verzoek van VVE-010. De avond is interactief en informeel van opzet en iedereen is van harte welkom. Als u zich inschrijft, krijgt u vóór de bijeenkomst per e-mail een link voor de digitale bijeenkomst.

Deelnemen