Activiteiten

WEBINAR: Hoe werkt de VvE, onderhoud, besluitvorming en geld

Datum 08-07-2021
19:30 tot 20:45
Locatie Webinar

Een VvE, wat kan ik ermee? Een veel gehoorde vraag. Goed onderhoud en goed beheer is de basis om prettig en comfortabel te wonen. Met deze informatiebijeenkomst word je op weg geholpen met tips om de VvE goed te laten functioneren. Wat is een actieve VvE, wie voert het onderhoud uit en wat heb ik als eigenaar in te brengen in de VvE? Allerlei vragen die je kunnen helpen bij het nemen van de juiste beslissingen binnen de VvE. Want de VvE ben jij, samen met je buren!

Vanwege het corona-virus wordt de informatieavond gegeven als webinar. De deelnemers volgen de bijeenkomst vanuit hun eigen huis. Vóór aanvang krijgen de deelnemers een link toegestuurd om in te loggen op de online omgeving van de bijeenkomst. Iedereen is van harte welkom.

Inschrijven is mogelijk tot 7 juli, 17.00 uur.

Deelnemen
loading