loading

Activiteiten

WEBINAR: Zonnepanelen

Datum 20-05-2021
19:30 tot 20:45
Locatie Webinar

Je hebt er vast wel eens aan gedacht: zonnepanelen op mijn dak, kan dat? Meestal wel. Op deze informatiebijeenkomst krijg je alles te horen over zonnepanelen op je eigen VvE-gebouw. Wat is er te koop, waar moet ik op letten en hoe werkt dat binnen de VvE? Vragen waarop jij antwoorden kan krijgen voor jouw VvE. De avonden zijn laagdrempelig en worden meerdere keren in Rotterdam georganiseerd.

Vanwege het corona-virus wordt de informatieavond gegeven als webinar. De deelnemers volgen de bijeenkomst vanuit hun eigen huis. Vóór aanvang krijgen de deelnemers een link toegestuurd om in te loggen op de online omgeving van de bijeenkomst. Iedereen is van harte welkom.

Inschrijven is mogelijk tot 19 mei, 17.00 uur.

Deelnemen