loading

Activiteiten

Cursus: Rotterdamse VvE's met Energie (RVME), 1e avond

Datum 16-03-2021
19:30 tot 22:00
Locatie Webinar

De cursus Rotterdamse VvE’s Met Energie helpt bewoners in een Vereniging van Eigenaars op weg naar een goed plan voor verduurzaming van het gebouw en het motiveren van de medebewoners. In drie avonden wordt juridische, financiële en technische kennis behandeld die relevant is bij verduurzaming, met veel aandacht voor het proces van besluitvorming in de VvE. Aan het einde van de cursus beschikt u over de kennis en praktische handvatten om samen met uw medebewoners een goed stappenplan te maken om uw gebouw te verduurzamen.

De cursus bestaat uit drie delen op 16, 23 en 30 maart, de deelname is gratis.

- Hoe werkt een VvE?
- Je woning verduurzamen
- Hoe maak je de buren enthousiast?
- Hoe betalen we dat?

NB De inschrijving voor 16 maart geldt meteen ook voor 23 en 30 maart.

Deelnemen