loading

Nieuwe portal 010duurzamestad.nl

Duurzaam, dat doen we gewoon. Met deze slogan en het nieuwe duurzaam portal 010duurzamestad.nl wil Rotterdam duurzaamheid dichter bij de Rotterdammer brengen. Er gebeurt veel op het gebied van duurzaamheid in onze stad, maar waar vind je het? Op de portal zijn alle mooie duurzame initiatieven, inspirerende voorbeelden en vooral veel informatie op één website bij elkaar gebracht.Duurzaam, dat doen we gewoon. Met deze slogan en het nieuwe duurzaam portal 010duurzamestad.nl wil Rotterdam duurzaamheid dichter bij de Rotterdammer brengen. Er gebeurt veel op het gebied van duurzaamheid in onze stad, maar waar vind je het? Op de portal zijn alle mooie duurzame initiatieven, inspirerende voorbeelden en vooral veel informatie op één website bij elkaar gebracht.

Bekijk de portal

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming