Nieuwsbericht

Op 26 mei nodigt VVE-010 alle Rotterdamse appartementseigenaren uit voor de jaarlijkse VvE netwerkbijeenkomst. Tijdens de middag vertellen Verenigingen van Eigenaren over hun ervaringen  met de eerste stappen die ze hebben gedaan om hun gebouw te verduurzamen. Voor vragen over financieringsmogelijkheden voor VvE’s is een medewerker van het Nationaal Energiebespaarfonds (NEF) aanwezig. Over het opwekken van zonne-energie op VvE daken kan een andere een deskundige je alles vertellen.

Tijdens de aansluitende borrel is er voldoende tijd om met elkaar te netwerken en na te praten. Want dat is de middag vooral: gezellig bijeenkomen op een toffe locatie met een leuke groep mensen. Kom daarom ook op 26 mei naar Blue City Rotterdam (voorheen Tropicana). Je bent welkom vanaf 13.45uur. Het programma eindigt om 16.30 uur.

Meer informatie en aanmelden

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming