Huis verbouwen? Ga isoleren!

Je huis (extra) isoleren is altijd een goed idee. Het zorgt voor een lagere energierekening en is goed voor het milieu. Het maakt je huis comfortabeler en gezonder om in te leven doordat vocht en schimmels buiten de deur blijven. Het aanbrengen van isolatiemateriaal gaat in de meeste gevallen echter niet zonder ingrijpende verbouwing. Bent je toch al van plan je huis te verbouwen, dan is het verstandig om ook gelijk na te denken over wat je kunt doen om energie te besparen.

Dak-, vloer- en gevelisolatie leveren al snel veel voordeel op. Helemaal als dit wordt gecombineerd met isolerend glas. En als je gaat investeren in isoleren van je woning zijn er verschillende subsidies, speciale leningen en andere voordelen beschikbaar.

Lees hier meer over in de folder Huis verbouwen? van de gemeente Rotterdam.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming
loading