loading

Subsidie energiebesparing (SEEH) voor VvE's blijft in 2019

Verenigingen van Eigenaars kunnen ook volgend jaar weer gebruikmaken van de Subsidieregeling energiebesparing eigen huis (SEEH). In de begroting voor 2019 heeft de minister van BZK deze doorstart al aangekondigd. De Eerste en Tweede Kamer moeten de begroting 2019 nog goedkeuren.

De SEEH, een subsidie waarmee VvE's energieadvies kunnen krijgen, loopt sinds september 2016. Dit kan in combinatie met een meerjarenonderhoudsplan (MJOP) en/of procesbegeleiding. Ook kunnen VvE's subsidie aanvragen voor minimaal twee energiebesparende maatregelen voor verduurzaming van hun gebouw(en).

Aanvulling: Op 18 december keurden de Eerste en Tweede Kamer de verlenging van deze ongewijzigde regeling goed.

Lees meer over Subsidie energiebesparing eigen huis voor VvE's

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming