loading

Innovatiemarkt: maak kennis met duurzame oplossingen

Op de laatste WoonWijzerWinkel themadag van 2018 maakt u kennis met de meest recente innovaties op duurzaamheidsgebied. Koplopers uit de markt presenteren tijdens deze themadag hun innovatieve producten. De nieuwste oplossingen zijn van dichtbij te bekijken, van isolerende verf tot infrarood verwarming. Laat u dus op 8 december informeren en inspireren bij de WoonWijzerWinkel.

Programma

De themadag begint om 9:00 uur en duurt tot ongeveer 13:00 uur. U kunt luisteren naar pitches van aanbieders over hun duurzame oplossingen, een rondje lopen in de showroom van 2500m┬▓ en u kunt natuurlijk uw vragen kwijt bij de aanwezige adviseurs.

Bent u geïnteresseerd in duurzaamheid en wilt u uw energieverbruik omlaag brengen? Schrijf u dan in voor de innovatiemarkt op zaterdag 8 december via www.woonwijzerwinkel.nl/themadagen.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming