loading

VvE-010 op duurzaamheidsplein Woonbeurs Rotterdam 2019

Rotterdamse eigenaren van appartementen gaan extra verduurzamen de komende jaren. Dat is nodig vanwege de klimaatdoelstellingen. Maar het betekent ook comfortabel wonen in een woning die klaar is voor de toekomst. Dat we van het aardgas af gaan, is hierbij een belangrijk onderdeel. Dit is zelfs steeds vaker aanleiding voor VvE's om verduurzamingsplannen te maken en hiervoor te gaan sparen. Dat geldt voor bestaande bouw, maar ook voor nieuwe appartementen die nog op het aardgasnet worden aangesloten. Om VvE's met hun ambities te helpen staat VVE-010 dit jaar op het duurzaamheidsplein van de Woonbeurs Rotterdam en Regio 2019.

Want bij verduurzamen van een appartementencomplex komt het nodige kijken. VvE’s kunnen bij de stand van VVE-010 terecht met hun vragen over energie besparen (o.a. isoleren), zelf energie opwekken (o.a. zonnepanelen) en hoe je dat allemaal regelt in VvE-verband. Want verduurzamen doe je als appartementseigenaar samen met je buren. Heb je vragen of weet je niet goed waar te beginnen met verduurzamen? Kom op zaterdag 16 en zondag 17 maart bij ons langs (stand D-4) van 12.00-17.00 uur in het WTC Rotterdam.

Meer informatie over de (gratis) Woonbeurs

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming