loading

Woonbeurs Rotterdam weer druk bezocht

Rotterdam is populair. Bijna 9.000 bezoekers troffen op de beursvloer van de Woonbeurs Rotterdam + regio veel woningaanbod. En niet alleen woningen, er waren ook proeverijen door Rotterdamse smaakmakers, zoals De Rotterdamse Worst en Maasstroompjes. Ook de standhouders deden hun best om voor beleving te zorgen. De een kwam met een stand die was vormgegeven en ingericht als woonkamer, andere aanbieders kwamen met maquettes en overal zag je video-impressies van de aangeboden projecten. Dat heeft zijn uitwerking niet gemist. De woonbeurs was een mooie beleving. Lees hier een verslag.

Veel vragen over de VvE

Op de Woonbeurs Rotterdam presenteerden tal van partijen het actuele nieuwbouwaanbod. Ook kon je informatie halen over zelfbouw en gasloos wonen. VVE-010 kreeg veel vragen over het functioneren van de VvE. 'Waar moet ik op letten als ik een appartement koop?' VVE-010 helpt kopers van een appartement op weg met de juiste informatie. Ook de rijksoverheid heeft een algemene brochure hiervoor.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming