loading

Platform VvE-besturen: meer in gesprek met gelijksoortige VvE's

Op 7 maart vond in IJsselmonde de eerste bijeenkomst plaats van het platform actieve VvE-besturen/-commissies in oprichting. De avond was gezellig en heel leerzaam. De opkomst was wat betreft VvE's zeer gevarieerd qua grootte, bouwjaar en samenstelling. Gezamenlijk aan een lange tafel zijn verschillende thema's besproken die spelen bij de besturen/commissies. Daaruit bleek dat er zeker overeenkomsten zijn die gedeeld kunnen worden, maar dat het ook nuttig is om meer in gesprek te kunnen komen met gelijksoortige VvE's. Dit is iets wat we meenemen in de volgende bijeenkomst. Deze zullen we steeds verschillende wijken organiseren. Dus als het om uw wijk gaat, bent u er hopelijk bij.

VVE-010 is bezig met de ontwikkeling van een zelfstandig Rotterdams platform voor en van VvE-besturen. Het platform wordt opgericht voor het delen van kennis en ervaring tussen actieve besturen en commissieleden. Zo hoeven besturen niet zelf steeds opnieuw het wiel uit te vinden. Het platform bevindt zich in de opstartfase.

Meer informatie over het platform VvE-besturen

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming