loading

Themadag Zonnepanelen - Haal alles uit de zomer!

Wil je deze zomer ook profiteren van duurzame energie, opgewekt op jouw eigen (VvE-)dak? Op de themadag Zonnepanelen op zaterdag 13 april in de WoonWijzerWinkel word je snel wijzer. Op deze dag krijg je alle informatie die nodig is om een weloverwogen beslissing te maken. Je kunt kennis opdoen over zonnepanelen tijdens een presentatie en vervolgens aansluiten bij een workshop.

Speciaal voor de themadag is er een supersnelle offerteservice. Je kunt ter plekke een offerte aanvragen die je binnen een aantal minuten in handen hebt. In de offerte is rekening gehouden met het scherpe aanbod van de inkoopactie zonnepanelen van de WoonWijzerWinkel.

Ga voor meer informatie of inschrijven naar woonwijzerwinkel.nl/themadagen.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming