loading

Maak optimaal gebruik van de isolatiesubsidie

Vanaf 2 september 2019 kunt u weer gebruik maken van de Subsidie Energiebesparing Eigen Huis (SEEH). Er is maar liefst 84 miljoen beschikbaar gesteld. Met deze regeling kunnen woningeigenaren en VvE’s subsidie aanvragen voor twee of meer isolatiemaatregelen, uitgevoerd na 15 augustus 2019. Profiteer nu van de subsidie én van voordelige actieprijzen, met de inkoopactie isolatie van de WoonWijzerWinkel.

U kunt kiezen uit diverse maatregelen, zoals bodem-, vloer-, gevel-, glas-, of dakisolatie. Om aanspraak te maken op de subsidie, dient u twee of meer isolatiemaatregelen te treffen. Meer informatie over de subsidie kunt u vinden op woonwijzerwinkel.nl/SEEH.

Interesse?

Voor meer informatie over de inkoopactie kunt u terecht op de website van de WoonWijzerWinkel. Inschrijven kan tot 31 december 2019.

Meer informatie over de (vernieuwde) SEEH staat ook op de website van VVE-010.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming