loading

Energiemarkten in IJsselmonde (november)

Nu het stookseizoen weer is begonnen zijn er veel bewoners die aan de slag willen gaan om hun woning energiezuiniger en comfortabeler te maken. Maar waar begin je? Wat is het beste product? Welk bedrijf kan ik het beste inschakelen? Zijn er nog subsidies? Voor bewoners die met deze vragen rondlopen of graag meer willen weten over het energiezuiniger, gezonder en comfortabeler maken van hun woning organiseert onze partner, de Duurzaamheidswinkel locatie Keizerswaard, in november een aantal Energiemarkten in stadsdeel IJsselmonde.

Gratis warmtescan

Op de Energiemarkten staan meerdere stands met informatie over verschillende onderwerpen. Zo is er een stand met producten zoals isolatie, zonnepanelen en een warmtepomp of een stand met informatie over de verschillende subsidieregelingen. Natuurlijk is VVE-010 er ook bij en zijn kunnen alles vertellen over het verduurzamen van de VvE. Ook wordt er een quiz georganiseerd waarbij je op een leuke manier gemakkelijke bespaartips krijgt én je leuk prijzen kunt winnen. De bewoners die aan de slag willen gaan, kunnen zich inschrijven voor bijvoorbeeld een gratis maatwerkadvies, een workshop VvE verduurzamen of een gratis warmtescan.

Energiemarkt Beverwaard
Locatie: Huis van de wijk - De Focus, Oude Watering 324, 3077 RE Rotterdam
Datum: 19 november 2019
Tijd: inloop tussen 18:30 en 21:30 uur

Energiemarkt Lombardijen
Locatie: Wijkzaal - Johanneskerk, Guido Gezelleweg 1 3076 EB Rotterdam
Datum: 21 november 2019
Tijd: inloop tussen 19:00 en 22:00 uur

Energiemarkt Keizerswaard
Locatie: Winkelcentrum Keizerswaard – plein bij Bram Ladage
Datum: 23 november 2019
Tijd: inloop tussen 10:00 en 14:00 uur

Bekijk de uitnodiging voor de Energiemarkten

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming