loading

Themadag Hybride systemen in de WoonWijzerWinkel (11 januari)

Nederland heeft als doel om in 2050 volledig CO2-neutraal te zijn. Aardgasvrij wonen is hier een belangrijk onderdeel van. Kunt of wilt u nog niet volledig van het gas af? Dan zijn er nog voldoende opties waarmee u zich wel kunt voorbereiden op de toekomst. Op zaterdag 11 januari kunt u hierover meer te weten komen in de WoonWijzerWinkel, tijdens de gratis themadag Hybride systemen. Deze ochtend is ook interessant voor VvE's.

Hybride systemen werken samen met uw bestaande gasketel en ondersteunen deze, zodat u minder aardgas verbruikt. In een presentatie wordt meer verteld over de verschillende hybride oplossingen, zoals hybride warmtepompen, warmtepompboilers en zonneboilers. Vanaf 9:00 uur staat de koffie klaar waarna u de presentaties kunt bijwonen. Tot 13:00 uur kunt u de verschillende duurzame oplossingen in de showroom bekijken en vragen stellen aan de aanwezige adviseurs. Op de themadag start bovendien een inkoopactie die van toepassing is op het thema.

Inschrijven voor deze themadag kan op woonwijzerwinkel.nl/themadagen.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming