loading

Download: flyer agenda VVE-010 in 2020

Elk jaar organiseert VVE-010 tal van bijeenkomsten om VvE's van nuttige informatie te voorzien. Wij bieden onder andere informatieavonden over hoe de VvE werkt, duurzaam onderhoud en zonne-energie. Voor VvE's die daarna nog meer willen weten zijn er praktische cursussen. Ook zijn er diverse workshops en andere momenten om kennis op te doen. Alle bijeenkomsten zijn gratis.

Nog in ontwikkeling is de informatieavond over hoe je als VvE je meerjarenonderhoudsplan (MJOP) kunt combineren met duurzame maatregelen. Ofwel, hoe vergroen je het MJOP? Welke kansen biedt dit, hoe financier je de maatregelen, wat levert het de VvE op? En voor de VvE's die hier verder mee willen, komt er ook een cursus 'Rekenen aan het groene MJOP'. Binnenkort voegen we deze toe aan onze agenda.

Bekijk alle actuele bijeenkomsten in ons overzicht. Of download de flyer met de agenda 2020, met een beknopte toelichting op alle activiteiten.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming