loading

Bijeenkomsten VVE-010 de komende maanden online

Vanwege corona is het niet mogelijk bijeenkomsten te organiseren waarbij deelnemers fysiek bij elkaar komen. We weten nog niet wat de maatregelen vanaf eind mei zullen zijn. Daarom heeft VVE-010 besloten alle geplande informatiebijeenkomsten tot de zomervakantie online te organiseren, ook de cursus Rekenen aan zon. Zo kunnen we VvE's toch blijven voorzien van informatie.

De volgende bijeenkomsten worden in de vorm van een webinar gegeven:

Hoe het werkt

Hoe werken de webinars van VVE-010? Je meldt je aan via onze website voor de bijeenkomst. Vóór aanvang krijgen de deelnemers een link toegestuurd om in te loggen op de online omgeving van de bijeenkomst. Je volgt de bijeenkomst vanuit je eigen huis met een computer, tablet of telefoon. Na de live presentaties door VVE-010 is er uiteraard gelegenheid tot het stellen van vragen. Iedereen is van harte welkom deel te nemen. Hopelijk kunnen we elkaar na de zomer weer in levenden lijve ontmoeten.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming