loading

19 november: gratis webinar VvE Zonnecoach

"Dankzij de VvE Zonnecoach hebben we nu zonnepanelen!" Dat zegt u wellicht straks ook. Dit najaar kunt u al uw vragen stellen aan de VvE Zonnecoach in uw regio. Gewoon thuis, achter uw pc of laptop. En natuurlijk gratis. Zonnepanelen zijn voor veel complexen een goed idee: u bespaart op de stroomrekening en u levert een bijdrage aan een beter milieu. Steeds meer VvE's weten het: zonnepanelen leveren een hoger rendement dan geld op een spaarrekening.

Voor de regio Zuid-Holland staat op 19 november 2020 om 14:00 uur een webinar gepland. Hierin wordt u geïnformeerd over de mogelijkheden en de aanpak.

De VvE Zonnecoach is een initiatief van VvE Belang. VVE-010 werkt samen met de VvE Zonnecoach.

Meer informatie en aanmelden

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming