loading

Activiteiten

VvE Beurs VvE Belang Ahoy

Op 16-10-2018
Locatie Ahoy

Elk jaar organiseert VvE Belang gratis informatiebijeenkomsten in een aantal plaatsen, verspreid over het land. U kunt interessante lezingen bijwonen en deelnemen aan workshops voor appartementseigenaars en bestuurders van VvE's. Voorafgaand, tijdens en na de bijeenkomsten presenteert een 40-tal bedrijven zich  met diverse diensten en producten. Ook VVE-010 is met een stand aanwezig.

De informatiebijeenkomsten zijn prima verzorgd, met een hapje en een drankje, en veelal ook met een lunch. De invulling van het programma is vanzelfsprekend elk jaar verschillend, maar altijd actueel. Interessant voor degenen die zich willen oriƫnteren op het appartementsrecht met al zijn rechten en plichten, maar ook voor hen die specifieke informatie willen.

Kijk hier voor het programma

NB Aanmelden voor de bijeenkomst in Ahoy op 16 oktober is niet meer mogelijk (vol)