loading

Zuid in 2018 vol in de bouwsteigers

Enkele duizenden particuliere woningbezitters gaan in 2018 aan de slag om het onderhoud van hun huizen op peil te brengen. Met het programma Steigers op Zuid stimuleert de gemeente woningeigenaren op Rotterdam-Zuid om onderhoud te plegen aan hun huizen. Met het opknappen van de woningen voorkomen bewoners problemen die ontstaan door achterstallig onderhoud. Tegelijkertijd komen die opgeknapte woningen ook de uitstraling van de buurt ten goede.

Onderhoudsplan

Voor het wegwerken van achterstallig onderhoud is een stimuleringssubsidie van maximaal 3000 euro en de mogelijkheid van een lening beschikbaar. De gemeente helpt deze eigenaren bij het opstellen van een onderhoudsplan.

Opknaptips

Het doel van de campagne is het verbeteren van de particuliere woningen op Rotterdam-Zuid. De gemeente moedigt ook huizenbezitters in andere delen van de stad aan om hun woning aan te pakken. Op de website www.houjehuisheel.nu staan tips en verhalen van mede-Rotterdammers die hun woning eerder opknapte.

Op de gemeentelijke webpagina 'Steigers op Zuid' leest u alle informatie over het programma.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming