loading

Nieuw op VVE010.nl: themapagina elektrisch laden

Het verkeer in Rotterdam is een van de grootste veroorzakers van ongezonde lucht in de stad. Om de luchtkwaliteit te verbeteren, stimuleert Rotterdam het gebruik van elektrisch vervoer. Ook Verenigingen van Eigenaars krijgen een helpende hand aangereikt.

Zijn er binnen uw VvE een of meerdere elektrisch rijders? Willen zij graag een laadpunt realiseren op het (eigen) parkeerterrein? De themapagina 'Elektrisch laden' vertelt hoe de VvE laadpunten kan plaatsen voor haar eigenaren met een elektrische auto. Hier vind je tips, downloads en links naar pagina's waar nog meer informatie is te vinden.

Wil jouw VvE ook zelf laadpunten realiseren? Bezoek dan zeker deze themapagina!

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming