loading

SEEH nu ook voor corporatiewoningen in VvE's

Vanaf 1 september 2020 geldt de Subsidie energiebesparing eigen huis (SEEH) voor VvE's ook voor huurwoningen van onder meer corporaties. Minister Olongren past de SEEH aan om VvE's tegemoet te komen in deze onzekere tijden.

Drie aanpassingen:

  • Vanaf 1 september 2020 mogen VvE's ook SEEH subsidie aanvragen voor huurwoningen. Dat vermindert de administratieve rompslomp bij het toepassen van energiebesparende maatregelen waar alle woningen in de VvE profijt van hebben. Voorwaarde is wel dat voor de betreffende huurwoningen door de corporatie geen STEP of RVV Verduurzaming is aangevraagd.
  • Meerdere keren SEEH aanvragen voor dezelfde woning mag voortaan. Mits het om andere energiebesparende maatregelen gaat.
  • Tijdelijk, van 1 juni tot 31 december 2020, zijn de subsidiebedragen voor energiebesparende maatregelen verhoogd met gemiddeld 50%.

De SEEH voor VvE's loopt tot en met 31 december 2022. Het totale budget is € 14 miljoen.

Lees meer:

(foto: Rik van der Linde, Focus Vastgoedgroep. Van VvE Koopvaardijhof zijn van de 218 appartementen zo'n 130 in het bezit van woningcorporatie Woonstad Rotterdam)

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming