loading

VvE Energiebespaarlening tijdelijk ook voor VvE's met veel corporatiewoningen

Het Nationaal Energiebespaarfonds financiert vanaf nu ook VvE's waarin woningcorporaties meer dan 50 procent van de woningen bezitten. Daardoor kunnen particulieren, die voorheen vanwege de samenstelling van hun VvE niet voor financiering in aanmerking kwamen, nu ook een VvE Energiebespaarlening afsluiten met hun VvE.

Het Nationaal Energiebespaarfonds heeft in overleg met het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties haar financiering breder beschikbaar gesteld voor VvE's waarin, naast particuliere eigenaren, ook een woningcorporatie woningen in eigendom heeft, het zogeheten gemengd bezit. Door deze verruiming hebben VvE's waarin een woningcorporatie meer dan 50 procent van de woningen bezit, vanaf juli 2020 ook de mogelijkheid financiering bij het fonds aan te gaan. Om dit mogelijk te maken stelt het ministerie € 25 miljoen aan het Nationaal Energiebespaarfonds beschikbaar.

Lees verder op de website van Het Nationaal Energiebespaarfonds

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming