Handige factsheets van WoonWijzerWinkel en VVE-010

VvE's die bij de WoonWijzerWinkel komen hebben vaak heel praktische vragen. Bijvoorbeeld hoe de aanschaf van zonnepanelen in zijn werk gaat bij een VvE. Of over rookgasafvoer (RGA) en ketels. Zo dienen ketels, luchttoevoer en rookgasafvoer op elkaar afgestemd te zijn. Op dit gebied is er een aantal zaken voor VvE's om rekening mee te houden. Met name om risicovolle situaties voor koolmonoxidevergiftiging (CO) tegen te gaan. En het laatste jaar wordt steeds meer geïnformeerd naar hoe een complex aardgasvrij is te maken. Wat is er allemaal (stap voor stap) voor nodig om over te stappen op gasloos verwarmen?

Bij VVE-010 informeren VVE's ook naar dergelijke zaken. Daarom hebben WoonWijzerWinkel en VVE-010 samen drie factsheets gemaakt. Bekijk ze hieronder. Mogelijk volgen er in de toekomst nog meer.

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming
loading