loading

Nieuw op de website van VVE-010: themapagina zonnepanelen

Zonnepanelen zijn een goede investering. In de woning, het milieu én de eigen portemonnee. Hoe zit het met zonnepanelen als het dak onderdeel is van een Vereniging van Eigenaars (VvE)? Kan je als lid zelf panelen leggen? En hoe organiseer je met andere eigenaren een gezamenlijk zonnesysteem?

Het mooie is: er is veel mogelijk. De VvE moet wel toestemming geven. VVE-010 helpt VvE's die werk maken van zonnestroom, onder andere met informatiebijeenkomsten en cursussen. En met informatievoorziening op de website. Nieuw is de themapagina 'Zonnepanelen'. Hier vind je onder andere een stappenplan, verschillende manieren om het gezamenlijk VvE-dak te benutten, voorbeelden voor een VvE-besluit, handige tips en diverse downloads.

Wensen om met je VvE iets met zon te doen? Bezoek dan zeker deze themapagina!

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming