loading

Nieuw op VVE010.nl: themapagina ondermijning

Criminelen huren woningen om illegale activiteiten te ondernemen. De voorkeur gaat uit naar luxe woningen in hoogbouwcomplexen. Deze woonvorm biedt de gewenste anonimiteit voor zaken die het daglicht niet kunnen verdragen. Dit kan drugshandel, witwassen van geld, wapenopslag of illegale kamerverhuur zijn. Een inpandige garage, inpandige galerij en weinig sociale controle helpen om zo min mogelijk op te vallen.

Als huizenbezitter kun je bij verhuur dus betrokken raken bij illegale activiteiten. En hier als verhuurder zelfs aansprakelijk voor worden gesteld. Met goede voorzorgsmaatregelen is dit te voorkomen. De VvE kan helpen dit misbruik tot een minimum te beperken.

Op onze nieuwe themapagina 'Ondermijning' geven we informatie over hoe je je als VvE hiertegen kunt beschermen. Welke voorzorgsmaatregelen kun je nemen, waar moet je extra op letten? Op de pagina vind je tips, downloads, filmpjes en links naar pagina's waar nog meer informatie is te vinden.

Wil jouw VvE zich ook beschermen tegen ondermijning? Bezoek dan zeker deze themapagina!

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming