VvE's naar nul op de meter

Platform31 heeft de afgelopen drie jaar samen met de Stroomversnelling het innovatieprogramma VvE's naar Nul op de Meter uitgevoerd, met als doel concrete oplossingen voor grootschalige verduurzaming van VvE's. Aan de hand van lokale pilots, die met gemeentelijke cofinanciering konden worden begeleid, werd ervaring opgedaan die tot lessen voor opschaling hebben geleid. Platform31 heeft 33 VvE's geanalyseerd en in meer of mindere mate begeleid in een traject naar Nul op de Meter (NOM) in één keer of in stappen. Inmiddels is een veelvoud aan VvE's als gevolg hiervan hun mogelijkheden aan het verkennen.

Ook VVE-010 is bezig met het begeleiden van VvE's die een flinke ambitie én potentie hebben op het gebied van verduurzaming. Inmiddels heeft VVE-010 begeleidingstrajecten lopen bij 54 VvE's met in totaal zo'n 3000 woningen die een ambitie hebben om te gaan verduurzamen.

Lees meer over de ervaringen van het programma VvE's naar Nul op de Meter in een artikel in Energie+

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming