loading

Nieuw op VVE010.nl: themapagina aardgasvrij

De gemeente Rotterdam wil dat er in 2050 geen aardgas meer wordt gebruikt voor verwarmen en koken. Hoe dat precies verloopt staat nog niet vast, wel dat het gebeurt. En daar krijgen alle appartementseigenaren mee te maken. VvE's zullen zich dus moeten gaan voorbereiden op een aardgasvrije toekomst. Hoe doe je dat als VvE?

Op onze nieuwe themapagina 'Aardgasvrij' geven we informatie over hoe je je als VvE hierop kunt voorsorteren. Hoeveel tijd heb je nog voordat de gaskraan dichtgaat? Welke maatregelen kun je nu al nemen zonder dat je precies weet of je straks via een warmtenet of all-electric gaat verwarmen? Op de pagina vind je voorbeelden, tips, downloads en links naar pagina's waar nog meer informatie is te vinden.

Wil jouw VvE zich ook voorbereiden op de aardgasvrije toekomst? Bezoek dan zeker deze themapagina!

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming