loading

Niet Lullen Maar Klussen: zonnepanelen voor VvE's

Hoe je kunt profiteren van zonnepanelen als je zelf geen dak hebt? Deze voor VvE's relevante vraag stond centraal in Niet lullen Maar Klussen. Deze tv-serie volgt mensen die aan de slag gaan met het verduurzamen van hun huis. In deze editie komen onder andere voorbeelden van VvE's aan bod die met succes zonnepanelen op hun gezamenlijke dak hebben gelegd.

Frank Peters, directeur van VVE-010, licht in deze aflevering toe: "In Rotterdam woont drie kwart van de inwoners in een appartementsgebouw. Die zitten in 13.000 VvE's. Bij elkaar is dat heel veel dakoppervlak. Dus we zijn aan het kijken hoe we hen kunnen verleiden zonnepanelen te installeren. Ik denk dat we aan de vooravond staan van een grote vlucht. Steeds meer VvE's zullen hiervoor gaan kiezen. De hele discussie rond 'van het gas af' zal hierbij ook helpen. Mensen gaan op zoek naar wat ze met hun pand gaan doen. De gemeente Rotterdam wil daarin helpen, ontzorgen. Dus wie weet, heeft de stad over twee jaar een heel ander aangezicht."

Bekijk de aflevering van Niet Lullen Maar Klussen (Omroep West, 5 mei 2018)

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming