loading

Laadoplossingen voor elektrische auto's binnen een VvE

Het verkeer in Rotterdam is een van de grootste veroorzakers van ongezonde lucht in de stad. Om de luchtkwaliteit te verbeteren, stimuleert Rotterdam het gebruik van elektrisch vervoer. Ook Vereniging van Eigenaars krijgen een helpende hand aangereikt.

Elektrische rijders die in een VvE een eigen parkeerplaats hebben kunnen daar, eventueel met de Vereniging van Eigenaars en een laadpuntleverancier, (een) laadpunt(en) laten plaatsen. Om deze e-rijder op weg te helpen is de brochure Laadoplossingen voor elektrische auto’s binnen een VvE (pdf), inclusief bijbehorende juridische toolkit (pdf) opgesteld. Deze brochure biedt een handleiding om te komen tot een toekomstbestendige aanpak voor het plaatsen van laadinfrastructuur binnen een VvE.

Meer over elektrisch rijden in Rotterdam

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming