loading

Stimuleringsregeling Klimaatadaptatie weer open (Delfland)

De Stimuleringsregeling Klimaatadaptatie is per 1 oktober 2019 weer open. Het bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland heeft besloten nog een bedrag van 150.000 euro beschikbaar te stellen. U kunt nu weer een bijdrage aanvragen voor het opvangen en vasthouden van regenwater, bijvoorbeeld door het aanleggen van een groen dak, het vergroenen van de tuin of het aanschaffen van een regenton. Op = op.

Met de regeling kunnen initiatiefnemers tot 25% van de kosten van klimaatadaptieve maatregelen aanvragen met een maximum van 15.000 euro. Hiermee krijgen inwoners, bedrijven en (maatschappelijke) organisaties een financieel zetje in de rug om deze maatregelen te treffen. En het maakt mensen bewust van de problemen die ontstaan door klimaatverandering en de manier waarop zij zelf kunnen bijdragen aan oplossingen.

Lees meer op de website Klimaatkrachtig Delfland

Op de hoogte blijven? Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Toestemming